kropitko

Nezačal vám hlídač také z ničeho nic posílat info na e-mail?

Dost mě to rozčiluje, nejde mi to vypnout,,,
Doplňuji:
No snad se mi to už podařilo vypnout, ale nechápu, jak se to mohlo samo zapnout,,

Nejlepší odpověď
štamgast

Jaký hlídač? A ne, nic nežádaného zatím v poště nemám.

Další odpovědi
www

Zatím ne, ani nemám žádný hlídač aktivován.

anonym

Samovolná změna nastavení hlídače není možná bez zásahu uživatele. Postačí znovuotevřít, zkontrolovat a upravit nastavení.
Domněnka, že nelze vypnout, souvisí s určitou prodlevou, kterou program potřebuje na aktualizaci všech nových nastavení.
Doposud žádná hlášení o poruše funkcionality nebyla, stačí vždy vyčkat na promítnutí změn konfigurací.

kropitko

No mě se to aktivovalo samo od sebe, no ještě dumám nad tím, jestli mi to náhodou neaktivovala malá, byla jsem na WC a když jsem se vrátila, tak se tu v PC vrtala, budu si muset na to dávat pozor…

annas

Kropítko, co vám začalo chodit?
Malá pomocnice. Snad se nestalo nic horšího. Varování pro příště.