Katrous

Newíte jak se v the sims 1 dostat do města?

Jednou jsem v té hře volala kámošce ať se staví a ona že né že aŤ se stavím já ale newím jak se s tím panáčkem tam dostat k tomu domu
Doplňuji:
newím co je vám do toho je to jenom ´moje věc tak se nad sebou radší zamyslete

Odpovědi
Syd

To nejde. Musíš volat znova, dokud neodpoví že přijde. Pomůže když budete mít lepší vztah – až budete kamarádky přijde vždycky (když nebude v práci anebo noc)

Ella

nemyslím že to vůbec jde v sims 1

Dudny

Do mesta nejde se dostat až v Sims 2

anonym

Očko, to teď letí mezi puberťáky.. Oni si tak připadají zajímavější když píšou W místo V 🙂

anonym

Díky, Pino76. Sice jsi mi tím vyrazil dech, ale snad ho zase naberu. Já té dnešní době snad už nezačnu rozumět.
Nejsou s tím przněním češtiny ti mladí kapku wwedle? (Když blbnout, tak tuplovaně!!!)