autacek

Nevzpomínáte si, proč vešel krátce před zavíračkou pan Nečesaný do toho kadeřnictví, kde následně došlo k tomu přepadu?

Já jen z logiky věci, jestli taky chodíte do kadeřnictví s touhou nechat se ostříhat, když se za pár minut zavírá, navíc když nemáte dostatek peněz. Nebo to bylo jinak?

Odpovědi
Dochy

Co jsem viděl nějakou zprávu, tak se právě chtěl nechat ostříhat. Ty si snad pamatuješ otvírací dobu všech krámů v okolí?? A ostříhání (pokud se nepletu) stojí podstatně míň než dávka. (tím ho nechci nijak napadat, jen si pamatuju že v nějaké zprávě snad bylo něco o závislosti)
Tím ho nehodlám nijak obhajovat. Netuším jestli v tom přepadení má či nemá prsty…

Kryšpín

Podívat se na kadeřnici a dohodnout čas ostříhání, pokud si dal šluka možná si to nepamatuje

ivzez

Vzpomínám. Do kadeřnictví nechodím, sříhám se sama.

Ještě nemáte těch zbytečně provokativních a manipulativních otázek dost?

Představte si na stejném nebo podobném místě někoho ze svých blízkých.
Pořád Vám bude jedno, že policisté neodvedli kvalitní práci, že vyšetřování
nedotáhli do konce a že soudce soudil na základě toho, co si myslel, nikoliv
na základě prokázané viny?

Je Vám jasné, že stejně „spravedlivého“ procesu se tu může dostat komukoliv
dalšímu (že si tu nikdo nemůže být jist, že se dočká spravedlivého procesu)?

Nevím, jestli se Kajínek, Nečesaný, Kramný, … provinili nebo ne. Myslet si o tom můžeme, co chceme. Ale všichni bychom měli trvat na tom, že má každý (!!!) právo na spravedlivý proces a kvalitně odvedené vyšetřování.