Damien

Nevyziadana posta na Gmaily, ako na to?

Zdravim, kazdy den dostavam nezmyselne ankety na Gmaily a reklamy uz som skusal aj oznacit spravy a dat ich do Ignorovanej posty, Nevyziadanej posty alebo do SPAMu a stale mi chodia tieto spravy. Ako ich zablokujem natrvalo aby uz nechodil z dotycnej adresy nikdy tieto spravy?

Nejlepší odpověď
anonym

po přihlášení v gmailu, vpravo, je ozub. kolo, nastavení – jít do toho.
Zobrazí se
Obecné Štítky Účty a import Filtry ..... (atd.)
jít do filtru a tam si nastavit podle potřeby doménu, obsahuje zpráva nebo konkrétní mail.

Doplňuji:
tím odfiltruji zprávy, které nedostanu