marci1

Nevytváříme my, milovníci a chovatelé zvířat, svým zvířecím kamarádům nechtě neschopnost přežít?

http://zoomma­gazin.iprima.cz/za­jimavosti/vyt­varime-svet-plny-zvirat-neschopnych-prezit-3-nejhorsi-priklady?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu

Nejlepší odpověď
Kepler

No jistě, markantní jsou některá plemena psů. Třeba takové ty miniaturní paskvily by ani myš neulovily. Větší plemena, odkázána sama na sebe, by přežila (viz dingo v Austrálii).

Další odpovědi
Drap

Vytvářeli jsme a vytváříme. Co ale s tím? Všechna taková zvířata vybít? Také to neni řešení. Tato zvířata přežijí díky nám a nám zpříjemní a ulehčí život.

Mc Merkurion

… asi jo, nepatřím mezi ty, který by jim v tom bránil >>> třeba ten náš, dostane co si zamane, a přesto si musí dojít do kurniku pro slepici …

ivzez

Samozřejmě, že ano.