michalb

nevýte proč je vzhled windows 2000 v každém typu windows?

v nastavení každého systému windows od windowsu 2000 a výše najdete vzhle „klasické nastavení“ nechápu jestli je windows 2000 tak populární nebo co

Nejlepší odpověď
badisko

Popularni neni avsak je velice jednoduchy …a setri zdroje graficke karty …vyzkousej si zapnout starsi PC prez TV …(jako pres monitor ) a uvidis ze vykreslovani bude rychlejsi a stabylnejsi ,…
Doplňuji:
apropo kazdy pc se da nastavit na Vykon …tam je potreba stasi vzhled a pak ma vzhled …tim si o neco malo snizis vykon slabsiho PC …tak proto kazdy nema nadupane zelezo jako ..ja …:D

Další odpovědi
anonym

Konzervativní uživatelé si neradi zvykají na nový ´xichtík´…
😉
Navíc jde o šablonu již jednou vytvořenou a odzkoušenou – tak proč ji (také) nenabídnout?

cochee

Třeba kvůli lidem, jako jsem já. Nemám rád grafiku s vyřvanýma barvama, připomínající dětské omalovánky. Až teď ve Win 7 jsem si upravil jeden z Aero motivů, protože Aero využívá grafický akcelerátor a já mám v PC celkem na dnešní dobu starý nevýkonný procesor ale výkonnější grafickou kartu, takže jsem nechal kreslící práce na grafice a odlehčil procesoru.

jpau

Pokud s počítačem pracuješ (ve smyslu „dělám něco sofistikovanějšího než že pustím word a IE“) x hodin deně, potřebuješ přehledné a do očí nebijící prostředí – tzn. hranatá okna, bez žádných trasparentností apod. jednobarevná plocha hotovo šmitec.