Nevystopovatelna mail.adresa

Poradite mi ako a kde sa da vytvorit nevystopovatelna mail.adresa?

Nejlepší odpověď
chudst

A na co to tak zhruba potrebujete? Z toho nekouka nic dobreho. I kdyz me dva napady neprimo napadaji, tak vam je tu prezentovat nebudu.
Doplňuji:
majki555: protizakonne to pravdepodobne neni, ale pokud chcete zatajit svoji identitu, nikdy z toho nekouka nic dobreho. Uvedte mi napriklad v diskuzi, proc to chcete a ja vam reknu, jak bych to udelal ja. Dokud nepovite, nac to chcete, tak nic rikat nehodlam.

Další odpovědi
DDarent

nevystopovatelné adresy mají pouze dobří hackři, protože když odešlete E-Mail, tak se s tim zaznamená i IP vašeho počítače!!!

majki555

sorry, uz som tu pod mojim nickom.

Nie,nejde o ziadnu nekalu cinnost…
Netusila som, ze je to nejake protizakonne .-/

KdoSiOdJinud

vygoogluj si anonymizační síť TOR, to se postará o ip, v prohlížeči vypni veškeré doplňky + javascript, pak přejdi například na emkei.cz a hrej si dle libosti :)

Přivedením jiného člověka v omyl se dopouštíš vážného porušení zákona!

baghira

Existují servry, které poskytují dočasné adresy (něco pošleš, adresa zmizí jako by nikdy neexistovala), existují anonymizéry, které do hlavičky mailu nic nezapisují a zapřou i nos mezi očima… záleží na tom, na co to chceš. A není to samozřejmě nezákonné. Akorát to může být někomu podezřelé.