Chandler

Nevyřízené účty

Jak se dá hacknout jeden server ? Nejlépe forum? Děkuji za veškeré rady atd.
Doplňuji:
Nikomu nevyhrožuji ..chystám se to jen udělat a sviňárna to není, když ani neznáš spory mezi mnou a dotyčným. Sviňárna by to byla tehdy, kdybych k tomu neměl důvod.

Nejlepší odpověď
Bumbes

Pokud někomu vyhrožuješ, že mu zlikviduješ forum a server, tak by ses to nejdřív měl naučit.
Pochybuju, že ti tu s takovou „swiňárnou“ bude někdo pomáhat!
Doplňuji:
IQ tykve a do ruky vidle na hnůj, ale budem tvrdit, že to je atomovka…
Tento člověk jednou dopadne špatně; jeho schizofrenie mu zajistí útulný pokojík kdesi v léčebně duševně nemocných, pokud mu nějaký jeho „oblíbenec“ dřív nezakroutí krkem.

Další odpovědi
BENYTA

Všichni,kdo si přečetli odkaz,který našel Bumbes,vědí o co jde,nejlíp uděláš,když napíšeš Bukajovi – omluvíš se a zmizíš mu ze života…
Doplňuji:
Bumbes – asi to s ním nebude tak zlé,když tě za tvou odpověd obodoval…
No to mě pos..!

oli969

Chandler je psychicky narušená osoba! Chce zaútočit na server games.tiscali.cz, z tak malicherného důvodu, že prohrál flame.
viz http://games.tis­cali.cz/forum/nfo­rum.asp?nkod=36986
i když je v tom složité se vyznat, páč tam psal za několik lidí včetně mě.

Dnes si proto tady založil téma, aby mu někdo poradil jak na to.

ReHu

Myslím, že toto není to správné místo na dotazy tohoto druhu.
Ani na vyřizování účtů.

fortin

Příjemnou zábavu.

http://rapidsha­re.com/files/50729261­/Pou__269_en__ja­k_vypov_dat_na_p­olicii.rar.html

Zdroj: http://rapidsha­re.com/files/50729261­/Pou__269_en__ja­k_vypov_dat_na_p­olicii.rar.html

anonym

je to svinarna tak jako tak, je jedno jake mate mezi sebou spory, je to dokonce protizakonne … a doufam, ze neprijdes jak na to … Pokud mas v umyslu stat se jednim z nejlepsich programatoru siroko daleko, aby si jako jeden z mala nasel realne zneuzitelnou chybu a vyridil si ucty se spoluzakem, tim ze mu na 5 minut vyradis z provozu diskusni forum, ktere si patrne behem chvilky zase vrátí do pořádku obnovením záloh a potřebným opatchováním .. nepripada ti to pritazene za vlasy ?

BENYTA

Pro všechny,kteří chtějí vědět více,v tuto chvíli je otázka na desáté straně,autor Bumbes,titulek – Asi to bude všechno trochu jinak!
Poprosím nejmenovanou ZLATOU kolegyni,at ten odkaz vloží do této diskuse,neb já jsem „díky“ horku nepoužitelná…

annas

Benyto, plním přání a vkládám odkaz.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nejspis-to-bude-vsechno-trosku-jinak

Už jsem psala do diskuze k této otázce, že jsem se domnívala, že jde o dvě osoby, než jsem si přečetla Bubesův dodatek. Ale je pravda, že ti dva by své spory neměli tahat na Odpovědi.

kropitko

Ahojky má oblíbená děvčata,jsem ráda,že je takové horko a že mám tolik dětí a trávím tyto krásné dny u vody. Jinak koukám jako blázen,tady to fakt jede.....fakt dobrý,mějte se fajn,jdu na diskotéku,když se pak proberu s komatu,tak se na vás kouknu a oboduji…to Bumbes,to chce klííd,v nejhorším ho ignorujte,,,,,pa,pa­,pa

BENYTA

Tak tos nám dělat neměla,raději sladká nevědomost,po­pravdě,já jsem ráda,že jsem dnešek aspon přežila…