zjentek

Nevyřčená pravda je pravda, vyřčená pravda je lež. Platí dvojnásob při očkovací kampani „proti“ kovidu?

@elkon: Říká kdo?

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Ty už jsi z toho covidu a očkování úplně zblbnul, ne? 😉
Větší hovadinu jsem už dlouho nečet. A že jich tu bývá dost. 🙂

Další odpovědi
elkon

Nesmyslné kombinace.

paul1

Tady je vyjdření jedné rozumné ženy:

Zdroj: https://www.top­ky.sk/cl/10031­3/2211087/

Pepa25

Jiří Bohumil: to nic není, měl jste tu být na vrcholu jarní vlny, to podle otázek zjentekovi pěkně cvakaly půlky. I když za pár týdnů asi zase budou, obzvlášť jako neočkovanému …

zjentek

Bohumil>>>pozor, aby v životě nebyly zatracovány zásadní myšlenky!