kablik

Nevyptávejte se na amnestii přečtěte si okaz:

http://www.hrad­.cz/cs/prezident-cr/rozhodnuti-prezidenta/amnestie-a-milosti/index.shtml
Doplňuji:
Mám dojem že tu na odpovědích převažují kriminální živly nad slušnými lidmi.

Nejlepší odpověď
hanulka11

musel bys ten tvůj odkaz stále posunovat nahoru, aby byl na prvním místě

Další odpovědi
briketka10

na odpovědích ne, ale myslí si, že my jim odpovíme !
stejně ten seznam je krátký má být propuštěno až přes
jeden tisíc vězňů ..

Doplňuji:
vytisknout a pověsit na bránu věznic ☺

jak tam čekali ti rómové to jsem se
opravdu bavila a ještě ten večer jich
opět pár bylo zpátky tam odkud vyšli !!
dostanou čistý rejstřík, peníze, jdou zas
krást..

LejdyTerr

Stejně se dalších 20 lidí zeptá, jestli se jich to týká, nebo ne.....

terry

Odkaz by to chtělo umístit hned po lištu, kam se pokládají otázky. Aspoň, než to těm kriminálníkům doj­de.

redy

A já myslela že dneska bude klid.
To je každej druhej kriminálník,