Miroslavst

Nevypadá to jako u nás?

Není to podobné jako u nás s tou přenosnou značkou o měření rychlosti?
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/212642-slovenska-policie-bude-ridice-o-kontrolach-informovat-predem.html

Nejlepší odpověď
iceT

No a k cemu to potom je,ty kontroly,kdyz bude kazdy vedet predem,kde se kontroluje,tak je snad kazdemu jasne,ze si kazdy bude davat pozor.

Další odpovědi
rybíz

V tomto případě, jako prevence a připomínka řidičům, jak se mají chovat, to není špatný nápad. Ale u nás v ČR, informovat řidiče značkou měření v daném úseku, to je nápad idiota, protože každý řidič, jak uvidí značku, tak dá velmi rychle nohu z plynu. Tak jaký to má význam? A za značkou si rychlost hned vynahradí.