Adeeelka

Nevolnost večer, zimnice

Dobrý den, mám takový problem. Včera večer kolem 18:00 jsem se najedla krémové polívky, pak smazak a hranolky večer. Všechno bylo v pohodě a uprostřed noci mě probudila nevolnost, zimnice a pocit na zvracení. Šla jsem se napít a vzit nějaký prasky. Toto se opakovalo, že mě nevolnost budila. Ráno když jsem vstala a šla si udělat pití chtělo se mi zvracet, tak jsem se vyzvracela a dnes večer mám opět pocit na zvracení a mám zimnice. Může mi někdo poradit co by to mohlo být? Předem děkuji moc

Odpovědi
Edison

Umřeš…

No néééé… děláš si srandu, že někdo bude diagnostikovat přes internet????

Bóóóže! Dejte už pokoj s tímhle!!! Nebo to rovnou filtruj „bez příznaků“!!!

Arne1

Může to být cokoliv. Chřipka, dietní chyba, těhotentví, Zánět kdovíčeho v těle,… Zkus se jít zeptat lékaře.

nyjono

Přepošli tento text mailem svému lékaři.
Ten ti možná poradí.
A … nepřežírej se. Hlavně ne večer. Nebo jdi potom na dlooooouhou procházku.