Avatar uživatele
Filip97

Nevolnost ve škole

Dobrý den, už asi měsíc se mi ve škole stává že třeba před zkoušením se mi udělá hrozně špatně, jakoby k omdlení, začnu se potit, je mi prostě úplně na spadnutí. To musím říct učitelce která zavolá rodičům ať si pro mě přijedou a takhle se to opakuje skoro každý den, u doktora jsem byl, nic u mě nenašel ani z odběru krve. Za psychologem za žádnou cenu nechci.
Doplňuji:
Díky všem, asi to bude to, na co mi poslal odkaz Bolak. Asi budu muset jít za psychologem. Ale nemůžu úzkost vyléčit nějak sám ? Neměl tohle někdo už ? Jestli jo tak co vám pomohlo se z toho dostat ? Jo a Marci1 hořčík dum nebo tak to nebude, hořčík beru a ovoce jím tím to není, to by mi z té krve zjistili.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3798 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Je to zřejmě psychického původu. Pokud nechceš za psychologem, tak ti zkrátka není pomoci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

http://www.uz­kost.cz/uzk_sta­vy.htm

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Pokud máš také problémy a nechceš za žádnou cenu k psychologovi, můžeš časem být případem pro psychiatra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pravděpodobně je to nervozitou. Pro správnou funkci nervů je je vhodný hořčík ( magnesium ) spolu s vápníkem ( calcium ), v této kombinaci působí jako přirozený uklidňující prostředek. Sníst banán (hořčík) se doporučuje vždy před zkouškou, poradou, důležitou schůzkou apod. Zkus jíst více banány, jablka, mandle, ořechy, prostě potraviny s větším obsahem hořčíku v kombinaci s vápníkem ( mléko, mléčné výrobky ). 🙂
Doplňuji:
Navštívit lékaře, není nic, za co by se měl člověk stydět. Je to úplně normální. Proč se zbytečně trápit ? Udělej to. 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Trvá to „asi měsíc“ , u doktora jsi byl podle všeho jenom jednou. Takže ten neví, že situace se opakuje a dá se předpokládat, že se i zhoršuje. Bude to chtít další vyšetření a nejspíš i nové odběry krve.
Zřejmě na tebe dolehl stres z nějakého zkoušení a rozhodil ti totálně psychiku. Nechodila bych za psychologem, ale rovnou za psychiatrem. Pochybuji totiž, že ze tvého problému se dá jenom vypovídat.
Nevylučuji ani nedostatek hořčíku, jak tu správně uvádí marci1. Podívej se na net, jaké všechny důsledky nedostatek hořčíku způsobuje. Hodně jich u sebe najdeš. Mně krevní vzorky ukazavaly také na perfektn í zdraví a při tom jsem měla podstav hořčíku, že jsem měla problém se postavit na nohy. Zašla jsem na „radu“ do lákárny na HN a magistra mi poradila magnesium forte. Zabralo to a odezněla i řada dalších potíží, které jsem si jako potíže vůbec neuvědomovala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Třeba se líp připrav na hodinu a nebudeš ve stresu.
No odemě to sedí viď? :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

Máš jenom „nervy na pochodu“…a může být hůř…takže nespoléhej na žádnou samoléčbu a začni to řešit s odborníkem…jen mě docela udivuje, že když pro tebe musí jezdit rodiče do školy, nijak je tvůj stav netrápí…a jestli ti oni nakukali, že za psychologem vžádném případě, protože doma přece nebudou mít „blázna“, tak raději zajdi za svým doktorem sám a on ti nějakého psychologa doporučí…pokud je ti 16, tak tohle už zvládneš sám, ne? .-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

tohle je masakr > http://www.vi­talia.cz/clan­ky/cotarduv-syndrom-nemoc-pri-ktere-umrete-jenom-jako/#utm_medi­um=kolotoc&ut­m_source=vita­lia-cz&utm_campaig­n=cotarduv-syndrom-nemoc-pri-ktere-umrete-jenom-jako :))

před 3798 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Tam taky píšou, že pacient má pocit, jako by neměl mozek. Tak to já znám spíš opačné případy… 🙂

před 3798 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

mně se zas líbí: „často pak odmítají přijímat potravu (logicky, mrtví nejedí)“ :))

před 3797 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek