Pelfiee

Co pomáhá na nevolnost v autobuse?

Potřeboval bych poradit, v pátek večer odjížídíme autobusem do Chorvatska. Bojím se nevolnosti v autobuse, a hlavně mám takovou tu fobii ze zvracení, nějaké tipy na nevolnost. Koupiil bych si kinedril nebo tak, aleted už nemám bohužel možnost, takže spíše nějaké ty babské rády, díky!

Nejlepší odpověď
anonym

Ten Kinedril si kup (jak – „nemám možnost“?? – je tředa, jedete v pátek – móóóře času – Kinedril koupíš leckde).
Pak – sedni si dopředu a koukej ven, dopředu – to je proti kinetóze nejlepší.
A nebo usni, to taky funguje a na dnešních silnicích to není až takový problém.

marci1

Léky – KINEDRYL, TRAVEL GUM 20mg
zázvor – AVIOPLANT, TravelPop lízátka
homeopatie – COCCULINE

Více zde: http://www.ele­karnice.cz/se­zonni-nemoci/dovole­na/kinetoza/

Agneta

právě jsem ti chtěla odpovědět…proč jsi tu 10 min. starou otázku už uzavřel?