Kajuss Noime

NEVOLNOST PO SPÁNKU

Zdravím, nevíte prosím, čím může být to, že když si jdu odpoledne třeba na dvě hodiny lehnout a pak se vzbudím, tak je mi špatně od žaludku?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Spojte se se svým praktickým lékařem.Zajistí Vám základní vyšetření a bude koordinovat spolupráci s případnými konsiliáři.Bude jistě dobré podstoupit vyšetření nervového systému-s ohledem na Vaši odpolední únavu a reakci na spánkový útlum..Lidská bytost je složitá,nervová činnost zvláště.
http://www.ule­kare.cz/porad­na-lekare/nevolnost-po-odpolednim-spanku-34079

Další odpovědi
Damiana

Nedáváš si těžké obědy? Ale může to být také ze stresu. Záleží na kvalitě spánku. Jestli každé odpoledne jsi pro nic za nic unavený, organismus je asi přetažený. Nedáváš si toho na sebe třeba moc? Žaludečními neurózami to začíná, přidají se bolesti hlavy atd. Zkus více aktivně relaxovat – plavání, masáže sauna, procházka.

pusinka50

a až budete vědět příčinu, tak sem prosím napište, já tím totiž trpím taky, proto si nechodím odpoledne lehnout, ale nemyslím, že by to mělo nějakou organickou příčinu. Hlavně si nelehat hned po jídle, to je pak vždycky špatně od žaludku a člověk má pocit, jako by sněd kilo cihel a taky dostatečně zapít jídlo, než si půjdete lehnout.

venkovan

Zkusil bych krční páteř. Může se při spánku trochu stlačit jinak než je žádoucí.