hawranek

Nevolnost po odpoledním spánku

Tenhle problém mně trápí asi rok. Když odpoledne spím (stačí i dvě hoďky) a probudím se, je mi potom až do noci zle od žaludku a nemůžu jíst. Nevím, co s tím, zkoušela jsem i odpoledne nespat, ale občas jsem tak unavená že to prostě nejde…

Nejlepší odpověď
elektrikář

Nejlepší je se stavit u lékaře. Zřejmně je něco v nepořádku.

Další odpovědi
Syd

To se mi děje taky a myslim že je to normální. Vysvětluju si to tím, že když člověk spí, trávení se výrazně zpomalí a tak když se probudíte, máte v žaludku už několik hodin nestrávený jídlo, a jak je známo, když žaludek netráví a má v sobě něco, přirozenou obranou je, že to chce vyzvracet. Když spíte normálně dlouho, mezitím to strávíte.

megahit

Tohle mívám od puberty pořád. Snažím se prostě neusnout nebo mi pomůže si hned po probuzení dát kafe.