annas

Nevloží se mně celá odpověď. Poradíte mně prosím? Kde se stala chyba?

Vložila jsem odpověď k otázce. Odpověď jsem stylizovala v Dokumentu, takže u otázky jsem ji okopírovala a odeslala. Když jsem se později k otázce vrátila, všimla jsem si, že se neotiskla celá. Doplnila jsem chybějící část a znova se otiskla jen jedna věta. Zkoušela vložit i v diskuzi, opět jen první věta. Okopírovala jsem odpověď do konceptu mailu, objevila se celá.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsou-lucifer-a-satan-stejna-osoba

Doplňuji:
Neví někdo další, jak mám postupovat (kromě použití poznámkového bloku).

Děkuji.

Nejlepší odpověď
Bedy

Dobré je zrušit formátování – zřejmě si Word či kam to kopírujete, s tím trochu pohrál a místní editor formátování neumí – umí jen prostý text. Proto je lepší předtím vymazat formátování.
Pokud máte Microsoft Word 2007 nebo novější, je to ikonka Aa s pryží v horním meny.

Případně si opravený text z Wordu překopírujte do Poznámkového bloku a až z něj vkládejte onen text. Poznámkový blok najdete v Start-Programy-Příslušenství.

Další odpovědi
suaeda

Pokud si chci stylizovat nejen odpověď zde ale i na jiných stránkách dopředu tak používám obyčejný windowsovský poznámkový blok. Žádné problémy při kopírování textu nejsou.

Drap

Bedy mě radil, ale prý mám vložit odkaz .. jak můžu vlopžit odkaz, když má většinu z hlavy nebo z tištěného zdroje. Nevím, koho se mám zeptat, co mám udělat, abych mohla kopírovat z Wordu . .

Annas to nešlo vložit, poprosila mne o pomoc. Díky.

zjentek

budu dělat, že jsem to jako poctivý návštěvník přehlíd ..drape!!!! ,)