Avatar uživatele
annas

Nevloží se mně celá odpověď. Poradíte mně prosím? Kde se stala chyba?

Vložila jsem odpověď k otázce. Odpověď jsem stylizovala v Dokumentu, takže u otázky jsem ji okopírovala a odeslala. Když jsem se později k otázce vrátila, všimla jsem si, že se neotiskla celá. Doplnila jsem chybějící část a znova se otiskla jen jedna věta. Zkoušela vložit i v diskuzi, opět jen první věta. Okopírovala jsem odpověď do konceptu mailu, objevila se celá.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsou-lucifer-a-satan-stejna-osoba

Doplňuji:
Neví někdo další, jak mám postupovat (kromě použití poznámkového bloku).

Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 16Pro koho je otázka zajímavá? anonym, mosoj, vagra, johana 56, Jikra, Drap, suaeda, fcoop, redy, Damiana, briketka10, anonym, Sarrow, zjentek, gagaga, Lordcruss před 3915 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Dobré je zrušit formátování – zřejmě si Word či kam to kopírujete, s tím trochu pohrál a místní editor formátování neumí – umí jen prostý text. Proto je lepší předtím vymazat formátování.
Pokud máte Microsoft Word 2007 nebo novější, je to ikonka Aa s pryží v horním meny.

Případně si opravený text z Wordu překopírujte do Poznámkového bloku a až z něj vkládejte onen text. Poznámkový blok najdete v Start-Programy-Příslušenství.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

Pokud si chci stylizovat nejen odpověď zde ale i na jiných stránkách dopředu tak používám obyčejný windowsovský poznámkový blok. Žádné problémy při kopírování textu nejsou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drap

Bedy mě radil, ale prý mám vložit odkaz .. jak můžu vlopžit odkaz, když má většinu z hlavy nebo z tištěného zdroje. Nevím, koho se mám zeptat, co mám udělat, abych mohla kopírovat z Wordu . .

Annas to nešlo vložit, poprosila mne o pomoc. Díky.

před 3915 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

budu dělat, že jsem to jako poctivý návštěvník přehlíd ..drape!!!! ,)

před 3915 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek