zjentek

Nevíte, zda žena na obrázku k článku v odkazu je zároveň ta doktorka, která ten rozhovor poskytla?

https://www.cpzp­.cz/clanek/819-0-Fobie-Des-ktery-sami-nezvladnete.html

…jestli je to ta paní doktorka z Psychiatrického centra Praha-Bohnice. ;)

Nejlepší odpověď
annas

Myslím si, že ne. Žena na fotce vypadá trochu vyděšeně.

Našla jsem stránku lékařky, fotku na ní neměla. Jen uvedené, že je možné jí sdílet na FB. Tam se musíte podívat sám, zda má na stránce svou fotku. .

Další odpovědi
marci1

Domnívám se, že foto je jen ilustrační, MUDr. Beata Pašková to není. 🙂

ivzez

Podle mne je to jenom ilustrační fotka.