Kelt

Nevíte, zda se začne vyrábět panenka Gréta? Byl by to úžasný obchodní tah?

Nevíte, zda se dělá panenka, která by měla obličej Gréty Thunbergové, účes apod.
Panenka by nemusela chodit, jen by stála, šklebila se a mávala rukama a povídala Grétiny výroky. A peníze z prodeje by se mohly dát na ekologii. Co myslíte? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Já si myslím, že se spíš začnou prodávat hrníčky s božským Kájou. Pod portrét bych umístil nápis „kávu si osladím o trochu víc“.

Další odpovědi
Drap

Výborný nápad, jen by byl zřejmě problém s tím, aby takové monstrum někdo koupil. Pokud však tomu nápadu věříš, nic ti nebrání spustit výrobu.
Přeji mnoho štěstí.

quentos

Pokud by byla ve formě citelně (řádově) levnější gumové panny, tak určitě.
Arne1: neopisuj…

Arne1

Pokud by to bylo udělané jako hračka „pro pány“, tak snad…

elkon

Ošklivých panenek je na trhu víc než dost.

ivzez

Et tu, Brute?

Kryšpín

No její taťulda dostal pro začátek milion švédských korun, tak až začnou finance docházet, jinak jako dobrý herec jí na OSN kvalitně připravil.