roxy52

Nevíte to někdo???J

Celý den čekám na večer,až se dostanu k odpovědím a něco důležitýho se zeptám, a já už si nevzpomenu na co.(40 let ).Snad jen tedˇ mám jistotu,že si začnu kupovat Lecytin.Ach jo,další měsíční výdaje.

Nejlepší odpověď
alexandra

Jo,jo a dopadnete stejně jako já.Koupíte si Lecytin a stejně ho budete zapomínat brát.Ha ha…

Další odpovědi
fortin

A nebyla ta otázka na „lidský“ způsob života? Proč člověk musí trčet v práci tak dlouho aby pak vyplivl, a z toho co dostane si stejně nic nekoupí? Ještě mu seberou. Vždyť to zvíře si něco uloví a netrvá mu to celý den.
Když je člověk v jakémsi jejich systému, číchsi civilizaci, otrocky zaměstnán, může si spočítat kolik času mu zabere cesta do práce a zpět. Kolik času pracujícímu zůstane k životu když ještě odečtete spánek?

(Byla to tahle otázka?)

anonym

Čí je to systém? Ufounů?