zjentek

Nevíte „takhle z hlavy“, co způsobuje problém s osobní váhou?

Jde o digitální osobní váhu. Po kontaktu (doteku) se aktivuje a displej vzápětí zobrazí nápis Err, čili chybu a to je vše. Ovšem, když otočíme váhu „na sekundu“ vzhůru nohama, poté ji postavíme zpět na zem, na displeji naskočí 0.0 ukazatele váhy a pokud se při tom i zvážíme, váha toto jedno zvážení akceptuje a zpracuje správně. Ovšem po automatickém vypnutí váhy se model opakuje. Pokud neuchopíme a meotočíme, zbyde nám pouze „Err“. Tak nevím… Třeba někdo ví… (;

Odpovědi
Mc Merkurion

… nevim, ale mám, odkoukáno, že prvně na váhu šloupnou, aby ji zaktivovaly (to nejni gramatická chyba), a pak na ní teprve vlezou, aby se zvážily, já ji nepoužívám …

mosoj

To je tím že se vážíš. Správně se máš hmotnit.

dudu

Náš postrach celé rodiny se chová naprosto stejně. Málokdy se rozjede napoprvé.
Zpravidla stačí tiše zaklít, na chvíli odstoupit a poté už většinou funguje.

zjentek

Mc Mercurion, jsou momenty v životě jedince, kdy některému z češtiny UŽ HRUBĚ JEBE! Tož aspoň tak, když už to nebylo O RADĚ a pomoci.

Mc Merkurion

… maj to napsaný v návodu k použití, že se má prvně takto zaktivovat … nejni to dovoz z austrálie ??? třebas se ještě neklimatizovala … a co blbej dotek baterek ???

zjentek

Jo, zkusím ty kontakty, dobrej nápad!