jebak

Nevíte tady, proč mi lidi choděj do zaměstnání na noční nabití jak těžké zbraně nezávisle na funkci?

A k čemu do sebe lidstvo leje ten ethanol, to je nějaký mazácký výstřelek? Nemám dar pochopit všechno hned a tak díky za solidní vysvětlení, pánbů se Vám odměň ve formě prémií nebo tak.
P.S.: protože ještě neznám přesný důvod, vynechal jsem kategorii náboženství, tak u zadání přivřete oko, dík.
Doplňuji:
Je tam překlep, má být vynechal(a) jsem kategorii, takže -jaká paní, takovej krám-. Doufala jsem, že v zadání přecejen chybuji a poradí i ti čistí abstinenti, ach jo.

Nejlepší odpověď
iceT

Líbí se mi ten váš výraz pro ponapilého člověka-nabitej ja těžká zbraň,asi ho začnu taky používat…no to jen tak.
Moje odpověď zní,že alkohol je metla lidstva a že občas se pořádně zamést musí.Někdo dělá velký svinčík,tak musí zametat denně.My téměř abstinenti tenhle koníček nikdy zcela nepochopíme,ale koníček patří do volného času a ne na pracoviště

Další odpovědi
Drap

Nevím dost dobře, na co se vlastně ptáš. Ethanol do sebe asi nikdio jen tak neleje. Pokud to sám děláš, musíš si odpovědět sám

jirkajirka

Jaký pán takový krám.
Doplňuji:
Vážená pani když jim to tolerujete tak chodí podnapilí.Pokavaď rozumně platíte, měli by si práce vážit a do práce chodit střízliví. Jinak je dost nezaměstnaných co byste mohla místo nich přijat. Jak kvalitně může takový podnapilý pracovat,a co takový pracovní úraz? Přesně to definuje má první věta

anonym

Také nevím co myslíš tím nabití.Já bych řekl spíš naštvaní (nechtěl jsem napsat sprosté slovo).Ono když se pořádně přes den nevyspíš (stále někdo někde bouchá či jezdí auta, v létě děti křičí pod okny), to na náladě nepřidá.Zrovna tak když víš, že by jsi mohl být buď s rodinou doma či s kamarádama někde pařit (či jinak se bavit) a nebo s partnerkou mít sex a místo toho musíš do práce, tak to také nepřidá.
Zrovna tak, když na noční se začíná v neděli v noci a ty se odněkud honem musíš vracet domů, to je člověk naštvaný a NEJVÍCE JE NAŠTVANÝ KDYŽ SE VE ČTVRTEK DOZVÍŠ, ŽE MUSÍŠ JÍTJEŠTĚ NA NOČNÍ Z PÁTKU NA SOBOTU, tak to bych tuplem vraždil.

jebak

Aha, nesrozumitelné. Tak nabití jsou pod vlivem!

jebak

Pane Drape, vy tady radíte nebo tak něco? Ethanol je alkohol, v kterym století jste byl člověče mezi lidma? Pokud bych to sama dělala, tak bych si asi sama i odpověděla, no ne? Co myslíte???

anonym

Takže až tady jse se dozvěděl co tím nabití, myslíte.
No jestli Vám chodí lidé na směnu pod vlivem alkoholu, tak proč s nimi neuděláte krátký proces.Byl jsem v několika zaměstnáních a nikde se s takovými lidmi nepárali.Občas se na noční přišlo podívat vedení, dávali namátkově dýchnout a kdo byl pod vlivem, tak okamžitě domů a ráno dával dotyčnému výpověď pro hrubé porušení pracovní kázně.
A měla jste vidět, jak si pak lidi dávali pozor.Nejvíce právě chodili namazaní ti noví, kteří ještě neznali jak to ve firmě chodí.

quentos

Drap: ale leje, to by ses divil. U některých, např. u Rusů, je to i národních sport, taktéž u mnoha Čechů i Slováků.