LuK4S3k CZ

Nevíte prosím vás jak se na hře battlefield 2 vystřelí z vrtulníku takové malé raketky když na vás letí raketa.

Nevíte prosím vás jak se na hře battlefield 2 vystřelí z vrtulníku takové malé raketky když na vás letí raketa. Slouží to k odklonění rakety prosím vás jakým tlačítkem ty rakety vypustím.

Nejlepší odpověď
Orange

No raketky bych tomu asi neříkal :D Prohrabej nastavení ovládání a podle mě to bude pod „smoke“ nebo „flare“. Pak je možnost, že to nemáš ještě odemčené.

Další odpovědi
anonym

my tu hru máme pouze na playstation,a na joysticku je ze předu tlačítko,kterým se raketky vystřelují

everest

tlačítko nevím,ale jsou to světlice ne raketky