iceT

Nevíte prosím někdo,co si mám představit pod slovy

„hajzle jeden malej posranej“?pokud se teda na něco zeptám,tak se mi nezdá,že by to byla adekvátní nebo užitečná odpověď…
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-vecer-je-normalni-kdyz-jeden-zacne-brat-predepsana-antibiotika-ze-mu-stoupne-teplota

Nejlepší odpověď
dědapetr

Netrap se tím.Něco takového nestojí za to se tím vůbec zaobírat.(Bla­hoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské.)A ještě jedno.„Podle sebe soudím tebe“.Jak říkával Josef Švejk „to chce klid“.Třeba nadává na ty antibiotika.

Další odpovědi
tom004

Dobré ráno. Já bych to bral za nějaký nechtěný úlet,nebo ta slova patřila někomu jinému, a byla jako odpověď umístěna omylem. Chci věřit tomu lepšímu.

led

Asi chcela popísať svoju onú miestnosť pred braním antibiotik.

Vôbec by som na to nereagovala.
PS.
V prípade urážlivého obsahu je pod odpoveďou tlačítko: Nahlásit závadnou odpověď. Aj toto je riešenie.