laurdes

Nevíte prosím, kde by se dal stáhnout film Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň, ale aby to byl dabing z TV Nova??

Odpovědi
nikolqa.o

Stahovala bych z uložto.cz http://www.uloz­.to/hledej?q=Mo­dern%C3%AD+Po­pelka%3A+Byla+jed­nou+jedna+p%C3%AD­se%C5%88+cz a myslím si, že každý cz dabing je stejný.. Tak že Popelka na TV Nova a popelka stažená z uložto by měla být stejná..

Mc Merkurion

ad nikolqa.o – ne vždy je český dabing stejný,ale jinak s tebou souhlasím,podle náhledů si vybrat (půjde-li) novu,jinak vzít zavděk co je