Anonym*****

Nevíte prosím jak nastavit na instagramu , to kdo mně může sledovat a kdo ne? Nechci aby mně mohl sledovat každý !

Odpovědi
Altair-AC

Stačí si nastavit „soukromý profil“. Pak už jen můžeš přijímat či odmítat ty, kteří tě chtějí sledovat.

Ale dám ti radu…vymaž to co nejdříve…je to zbytečnost, na které jen ztrácíš čas…cítím se o mnohem lépe poté, co jsem to vymazal…už nesleduji nepodstatné příběhy jiných a nezávidím

orestez

A jak přistupujeTE na insta a FB, cestou prohlížeč Chrome, nebo mobilní aplikace? Jedno je dobré. To druhé asi neznáte ani tomu nerozumíte. Většina uživatelů podobných aplikací povolí jejich přístup k telefonnímu seznamu. Je to tak? Seznamy se exportují někam do Ameriky nebo Číny, to je fuk. A tam se skládá domino. A klikání na cizí profily s přihlášením, to je další level. Berte to jako hru a nerozčilujte se.