Avatar uživatele
kenyrts

nevíte proč se zde objevuje tolik anonymů

a jejich někdy vcelku dobrých dotazů?
Doplňuji:
Kropítko má pravdu,ale proč bych nemohl pokračovat v tom co otec nedokončil?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Kerberus, hanulka11, barnajka, anonym, Deli před 4609 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

No to je právě ono. Mimo několika provokatérů, anonym přijde zeptá se a zase odejde. Nepotřebuje vymýšlet uměle strojené otázky. Jak je vidět rozdíl je v tom postřehnutelný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Kazdy neni " kolektivni "… , nekdo prijde jen jednou , opravdu se na neco zeptat , co potrebuje v tu chvili vedet. Nebo prijde i vickrat , ale nechce se tu kamaradickovat a psat si o vareni a dovolenych ( jako nekdo – ehm ). Me nevadi , kdyz neurazi .. , ale jen se ptaji. A davam nekdy i anonymovi hvezdicku. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Asi ještě nepochopili, že když se registrují, budou to mít snazší a ještě si užijí víc legrace 🙂
No, ne každý je ochoten na sebe vyzvonit kde co, že? 🙂
Doplňuji:
P.S.: Ta černobílá ikonka byla lepší, vyměnit zpátky!!!!

Upravil/a: Deli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

snad je lepší, když zůstanou úplně anonymní, než když si půjčují přezdívky od uživatelů, kteří tu už kdysi byli a jejich přezdívka byla jedna z nejznámějších,,,,ne­bo, že by jste omládnul na 18,,a jste to vy??? Nebo co znamená ta 18-náctka????

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mají jeden konkrétní dotaz,pokud obdrží odpoveď,kterou potřebovali,o­dejdou.V době prázdnin se vždy počet anonymů zvýsí.Děti potřebují zahnat nudu,pak jsou tací,kteří si tady léčí svou duši.Někteří k tomu používají silná slova,další jen potřebuje dodat odvahu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ale fotečka je tatínkova,že?Taťka byl výborný,byl zde s annas určitě velmi vážený.Jeho odchod tehdy zarmoutil hodně lidí.Včetně mě.

před 4609 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kenyrts18

ale,že Vás tady těch starých mazáků moc nezbylo,že???

před 4609 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Sám vidíš!Bylo fajn,kdyby se zkusili vrátit i ti ostatní!!

před 4609 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kenyrts18

Nojo ,tak jsem to zkoušel a nevyšlo to,jsem to já starý kenyrts,ale za mlada.To číslo 18 není věk,ale den mého narození,holt si moc zastesklo a chtěl jsem se zúčastnit dění zde na odpovědích.Jami155, klobouk dolů před Vaší pamětí,doufám,že mi odpustíte tu malou lež hned na začátku.

před 4609 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

No jasně a ráda.Vítej!

před 4609 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Zdravím,,,že by se začala vracet stará garda???
že by se mi vrátila i má milovaná Annas??

před 4609 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kenyrts18

taky bych jí rád přivítal

před 4609 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kerberus

Kropitko, annas byla či vlastně stále je moje kamarádka. I Vás měla ráda.

Kenyrtsi18, vítám mezi dobré lidi.

před 4609 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Jo, tak jí koukejte vzkázat, ať se honem rychle vrátí,,nebo, že jí naplácám na prdelku, jen co jí uvidím,,,hm,hm,,no a to by nemuselo moc dlouho trvat,,,myslím, že se uvidíme už brzy,,

před 4609 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

D.Klein ve svém stejnojmeném filmu vyslovil dnes už všeobecně známou moudrost, že „Dobří holubi se vracejí.“
Bylo by velmi zajímavé setkat se znovu s „odevšívšími dobrými holuby.“
Přidávám se ke vzkazu Kropitka.
Jestli nás sledujete, ozvěte se .....

před 4609 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek