kenyrts

nevíte proč se zde objevuje tolik anonymů

a jejich někdy vcelku dobrých dotazů?
Doplňuji:
Kropítko má pravdu,ale proč bych nemohl pokračovat v tom co otec nedokončil?

Nejlepší odpověď
mosoj

No to je právě ono. Mimo několika provokatérů, anonym přijde zeptá se a zase odejde. Nepotřebuje vymýšlet uměle strojené otázky. Jak je vidět rozdíl je v tom postřehnutelný.

Další odpovědi
anonym

Kazdy neni " kolektivni "… , nekdo prijde jen jednou , opravdu se na neco zeptat , co potrebuje v tu chvili vedet. Nebo prijde i vickrat , ale nechce se tu kamaradickovat a psat si o vareni a dovolenych ( jako nekdo – ehm ). Me nevadi , kdyz neurazi .. , ale jen se ptaji. A davam nekdy i anonymovi hvezdicku. 🙂 -iv-

Deli

Asi ještě nepochopili, že když se registrují, budou to mít snazší a ještě si užijí víc legrace 🙂
No, ne každý je ochoten na sebe vyzvonit kde co, že? 🙂
Doplňuji:
P.S.: Ta černobílá ikonka byla lepší, vyměnit zpátky!!!!

kropitko

snad je lepší, když zůstanou úplně anonymní, než když si půjčují přezdívky od uživatelů, kteří tu už kdysi byli a jejich přezdívka byla jedna z nejznámějších,,,,ne­bo, že by jste omládnul na 18,,a jste to vy??? Nebo co znamená ta 18-náctka????

anonym

Mají jeden konkrétní dotaz,pokud obdrží odpoveď,kterou potřebovali,o­dejdou.V době prázdnin se vždy počet anonymů zvýsí.Děti potřebují zahnat nudu,pak jsou tací,kteří si tady léčí svou duši.Někteří k tomu používají silná slova,další jen potřebuje dodat odvahu.

anonym

Ale fotečka je tatínkova,že?Taťka byl výborný,byl zde s annas určitě velmi vážený.Jeho odchod tehdy zarmoutil hodně lidí.Včetně mě.

kenyrts18

ale,že Vás tady těch starých mazáků moc nezbylo,že???

anonym

Sám vidíš!Bylo fajn,kdyby se zkusili vrátit i ti ostatní!!

kenyrts18

Nojo ,tak jsem to zkoušel a nevyšlo to,jsem to já starý kenyrts,ale za mlada.To číslo 18 není věk,ale den mého narození,holt si moc zastesklo a chtěl jsem se zúčastnit dění zde na odpovědích.Jami155, klobouk dolů před Vaší pamětí,doufám,že mi odpustíte tu malou lež hned na začátku.

anonym

No jasně a ráda.Vítej!

kropitko

Zdravím,,,že by se začala vracet stará garda???
že by se mi vrátila i má milovaná Annas??

kenyrts18

taky bych jí rád přivítal

Kerberus

Kropitko, annas byla či vlastně stále je moje kamarádka. I Vás měla ráda.

Kenyrtsi18, vítám mezi dobré lidi.

kropitko

Jo, tak jí koukejte vzkázat, ať se honem rychle vrátí,,nebo, že jí naplácám na prdelku, jen co jí uvidím,,,hm,hm,,no a to by nemuselo moc dlouho trvat,,,myslím, že se uvidíme už brzy,,

vagra

D.Klein ve svém stejnojmeném filmu vyslovil dnes už všeobecně známou moudrost, že „Dobří holubi se vracejí.“
Bylo by velmi zajímavé setkat se znovu s „odevšívšími dobrými holuby.“
Přidávám se ke vzkazu Kropitka.
Jestli nás sledujete, ozvěte se .....