barusee

Nevíte proč mi neustále bliká kurzor?

Konkrétně na Googlu Chrome. A když na něco kliknu pravým tlačítkem kurzor zmizí úplně.
Doplňuji:
Měla jsem na mysli kurzor myši, ne pro vepsání znaku:)…

Nejlepší odpověď
Pájo

Vím jen, jak nastavit rychlost blikání kurzoru. Jestli to pomůže na Google Chrome nevím.

Nabídka „Start“ – „Ovládací panely“ – „Klávesnice“ – Rychlost blikání kurzoru.

Další odpovědi
bolak

Dělá to jenom v Google Chrome?
Stalo se to zničeho nic?

1)Každopádně bych nejdříve zkusil restart počítače, mohlo se něco porouchat ve win.
2)Kdyby to nepomohlo, tak „vrátit se v čase“ pomocí bodu obnovení.
3)Pokusit se pročistit prohlížeč (případně celé PC) nějakým čistícím programem jako je CCleaner, pokud to blbne jen v tom Chromu, tak hlavně vyčistit mezipaměť

  1. Defragmentací a Chceckdiskem nic nezkazíš

PS: Mě se tohle kdysi stávalo taky, vždycky mi úplně zmizel kurzor a pak se zase, jakoby nic po pěti minutách objevil. Měl jsem bezdrátovou myš a na pravou příčinu jsem přišel až po dvou letech :) A víš čím to bylo? Špatným napětím mikrotužkových baterií, ale blesk těžko uhodí dvakrát do stejný mikrotužkový baterie