22aa

Nevíte proč mi nejde internet na sony ericssonu k800i?

Dobrý den.
Poradíte mi proč mi nejde internet na sony ericssonu k800i?
Mám kredit 50kč jako bonus od o2.
Prosím není to jenom na pohádky stažené z pc a jakou stáhnout když nepůjde mi internet?
Děkuji 22aa.

Odpovědi
Roman71

U tohoto staršího modelu je potřeba nastavit parametry připojení. Jestli se nepletu, k těmto telefonům posílali operátoři konfigurační SMS. Stačilo zprávu uložit a aktivovat, tím se nastavilo vše potřebné. Pro jistotu bych kontaktoval operátora.

Petr1491

jj, přesně jak říká kolega níže… je také klidně možné, že máte internet zablokovaný, tudíž vám ani nejede… (je to ochrana proti nahodilému připojení, za které byste platil)

22aa

Mám kredit a mě to píše že mi došel kredit.
Blbost ne?

Roman71

Tak než začnete propadat panice, zkuste SIM kartu vložit do jiného telefonu pro kontrolu.. Jestli ukáže to samé co Ericsson, doporučuji dobít kredit. Pokud dotaz na kredit ukáže něco odlišného než „inkriminovaný“ Ericsson a k tomu navíc bude SIM normálně fungovat, vezměte Ericssona a pořádně se s ním rozpřáhněte do polí :) ..v opačném případě máte pěkný sběratelský kousek :)

22aa

Tak že mi nikdo hacknul mobil?
A navíc mě internet šel včera ale jsm vyplácal kredit i 75mb data.