Andělé

Nevíte,proč mi admíni smazali otázku ke gratulaci k salsa verde?Jsem překvapená,vždyt nikdo nic špatného nepsal.Nechápu.

Doplňuji:
Běžně si tu gratulujeme,tak mi to přijde divné. Diskuze byla také v pohodě… Že by se bronz neslavil? No,je možné vše…Děkuju vám za odpovědi 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Také jsem si toho všiml a překvapilo mne to stejně jako ostatní, protože v minulosti k tomu nedocházelo.
Pokud mají admini službu i v neděli, napadlo mne (kromě zlatých a stříbrných), jestli se někoho nedotkla má poznámka v nadsázce, že to vypadá jako by měla -iv- zvláštní kanál sledující průběžně skóre jubilantů, což by vysvětlovalo zištnost jejích nabídek k sňatku.
Doplňuji:
Tak, vážení, právě jsem si z důvěryhodných zdrojů ověřil následující:

  1. Admini slouží i o víkendech, ale reakce (např. na nahlášení závadných otázek či odpovědí) jsou zřetelně pomalejší než v režimu běžných pracovních dní.
  2. Od dubna byla doplněna fumkce zpětného informačního mailu tazateli s uvedením důvodu smazání a to i od zlatých a stříbrných.

Takže Andělé, mrkni se do své schránky a dej nám vědět, kde je ten zakopanej pes!

Další odpovědi
Berušinka

Taky nechápu, -iv- má u adminů asi nějaké protekce, tak jak to je -iv-? =D
Tak třeba se smí veřejně gratulovat jen těm, kteří získali stříbro nebo zlato .. bronz asi ne =D
Víc důvodů mě nenapadá …

chudst

Zrovna jsem vam s -iv- psal do diskuze, kdyz jsem dal „Odeslat“, nic se nestalo – a objevila se mi hlavni stranka. Netusim, proc to nekdo smazal. Nekdo byl holt hyperaktivni. Bud by se mely tedy dusledne mazat veskere takoveto veci (s cimz nesouhlasim), anebo by se prani k postupum mela nechavat vsechna.

Nemyslim si, ze to byl admin, proste nekdo prehnane horlivy to holt smazal. Zkuste napsat na info@odpovedi.cz – a poprosit o obnoveni „otazky“.

quentos

to mohl být kdokoli ze zlatých respondentů. Zřejmě proto, že tato „otázka“ neměla charakter otázky

hanulka11

nevím, nikdy takové otázky smazány nebyly

arygnoc

nemyslím, že by to zmazal někdo s medailí.

asi admini už mají dost gratulací, anebo sa někdo špatně vyspal.

osobně možnost smazání cizí otázky nevyužívám, není to fér.

Kecám, jednou jsem zmazal anonyma, co se ptal zase na sýr (camembert nebo cambozola, už nevím, ale už to bylo asi po patnácté).
Doplňuji:
M. Kole:

nahlásit jako závadnou otázku (odpověď).

led

Myslím, že mazať nebolo treba. Je tam predsa možnosť presunu otázky do zábavy.
Gratulácie je dobré dávvať do zábava-aktuality

Michal Kole

Já jsem taky stříbrný a nikde nevidím tlačítko smazat

Andělé

My můžeme otázky sami mazat? To vůbec nevím,ani jak se to dělá…

arygnoc

psal jsem to Kolemu.

nahlásit „závadná otázka“ či „závadná odpověď“ a otázka se vymaže (přesněji – není vidět).

Andělé

Jé arygnoc,zrovna jsem si všimla,že už jste to napsal Kolemu.Aha,to jsem nevěděla a děkuju Vám 🙂

Andělé

Zrovna jsme si tak pěkně psali v diskuzi a někdo nám to přerušil.
Dr.Axl-myslíte,že by jim vadila Vaše poznámka? Vždyt to bylo míněné ve srandě…
Ale člověk nikdy neví,co jim vadí…

anonym

Vadit by to někomu mohlo, tím spíš, že se to dotýká vnitřního systému fungování Odpovědí.
Ale v doplnění odpovědi jsem uvedl kvalifikované možnosti, tak se mrkni na svůj mail, měla bys tam být zprávu s důvody.
Ale jinak to fakt byla jen sranda, při neděli by proboha mohli tolerovat trochu odlehčený tón.

Andělé

chudst-děkuju,to mě nenapadlo,napíšu jim a poprosím o obnovení…:-)

Andělé

Dr.Axl-moc Vám děkuju,hned jsem se mrkla na email a našla tam toto: (zkopírovala jsem,co mi poslali do emailu):

byla smazána administrátorem z důvodu: Ostatní.
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz

Copak otázka nebyla v souladu s kodexem nebo neodpovídala zaměření serveru? Tak to by mě opravdu zajímalo,co na tom bylo špatně?

anonym

Tak to fakt vypadá na nějakého horlivého závistivce. No jo, lidi jsou různí.
Nahlásit může kdokoli, i třeba právě registrovaný vyjma anonymů.

arygnoc

je to jasné – někdo to nahlásil jako závadnou otázku.

jsem zvědavej, jestli se ozve.

Andělé

Jako že jim vadilo,že jsem ji vložila do kategorie Ostatní? A kam jsem jí měla dát?

arygnoc

ne.
zkuste si zmazat (nahlásit) nějakou (třeba i vlastní) otázku (nebo z těch nezodpovězených), a tam se vám rozbalí nabídka, proč otázku chcete odstranit.
A je tam i kolonka ostatní.
to byl důvod odstránění otázky.

Andělé

arygnoc-já jsem nevěděla,kam zařadit otázku s gratulací,tak jsem ji vsunula do Kultura a společnost a vedle do Ostatní kultura a společnost a někomu vadilo,že jsem ji vložila mezi Ostatní kulturu a společnost.
Tak já to chápu tak,že mi jí někdo smazal tím,že jí nahlásili jako závadnou. Myslím si to dobře?

led

Myslím, že mazať nebolo treba. Je tam predsa možnosť presunu otázky do zábavy.
Gratulácie je dobré dávvať do zábava-aktuality

Andělé

led,taky jsem si říkala,že mazat nebylo potřeba,stačilo ji jen přesunout…holt byl někdo moc horlivý…
Děkuju led 🙂

anonym

led,já si myslím,že byla v anketách,což už nepochopím vůbec.Právě na tenhle pokec,poděkování ,se tahle kategorie narodila ne?

Andělé

jami155,máte pravdu,vždyt už byla přesunuta do ankety.Také to vůbec nechápu,nenapadá mě žádný rozumný důvod k odstranění otázky…

anonym

To už mi moje hlava nepobere!

arygnoc

asi tak.

Andělé

arygnoc-moc děkuju 🙂
No to by mě zajímalo,kdo to byl…Už jsem napsala na odpovědi,ale asi mi nic nesdělí ☹
No,nedá se nic dělat,ale je to škoda…

anonym

Andělé, oznamovatel je anonymní a zbabělost mu nedovolí se přihlásit.
Takže mávnout nad tím rukou s tím, že podobné excesy se tu prostě občas dějí.
Od pamětníků vím, že v minulosti tu byly i ostré spory a konflikty. Tohle je proti tomu čajíček, který normální respondenty neodradí.
Hlavu vzhůru a více optimismu v dobrotu převažujících lidí.

arygnoc

škoda, že tu nejsou palečky, za tohle bych ho dal, axli.

souhlasím, vykašlat se na smazaný příspěvek.

anonym

Můžeš mi ho dát za odpověď a já to budu brát jako za diskuzi.
Já ti už palec přidal.

Andělé

Dr.Axl, máte pravdu,je lepší se nad tím povznést 🙂 Optimismus neztratím,převažují tu dobří lidé a je mi s vámi dobře. Nenecháme si tu krásnou atmosféru přece nikým a ničím zkazit 🙂