tom004

Nevíte proč,když jde člověk spát říkáme,že jde na „kutě“?

Co to slovo vlastně znamená a kde se vzalo?
Jiná kategorie mne nenapadla.
Doplňuji:
No vida.Opět jsem se přesvědčil,že lišta všechno neví.Po zadání otázky v několika tvarech,mi „tvrdošíjně“ nabízela kutila.Ale je pravda,že kutě s velkým K,mne nenapadlo zadat.Děkuji za upřesnění. :)

Nejlepší odpověď
anonym

I ty Brute?
Akorát o 3 dny tě předběhli, jindy se přece díváš do lišty i u ostatních?
Doplňuji:
Hele, moc to neokecávej, stačilo zadat klíčové slovo „kutě“ a to i s malým písmenem. Vyhledávač nerozlišuje velká a malá a nabídne obé. Trochu trapná výmluva u takového matadora.
Stačilo prostě přiznat, no jo, tak jsem ujel.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-jsou-to-kute

Další odpovědi
anonym

Sakra,Tome,ty nevíš,že musíš používat modrou lištu?Pro příště!