Conchus

Nevíte proč jsou naše ministryně tak bohatě urostlé (BMI nad 30)?

Nejlepší odpověď
Funna

sem netušila, že se kvalita člověka pozná podle toho jaké má BMI…
jsou slovanský typ – krev a mléko…a jak by měli vypadat? jako modelky?…to by asi nebyli ministryněmi, protože by museli stíhat politiku a zároveň i cvičení, posilovnu a zkrášlovací salóny…a to se jaksi vylučuje…

Další odpovědi
elkon

Proč se zde množí hloupé otázky?

Klaproth

Protože už je líp!

dubraro

„Se podívej v televizi, jaký jsou tam tlustý. A proč? Protože se mají!“

Škopková (Helena Růžičková) ve filmu Slunce, seno a pár facek.

Spartaboy

Protože v poslanecké jídelně je jídlo levné.

Edison

Snaha ukázat, že se „už máme líp“!!!!