jinsun

Nevíte, proč jsme si nemohli nechat u státní maturity testové sešity?

Učitel(tělocvikář) co dělal dozor v naší třídě, dostal pokyn, že spolu se záznamovým archem má zároveň vybrat i testové sešity.

Nejlepší odpověď
Quimby

U náš se nejspíš taky vybírali, ale vím , že nám náš čestinář o hodině půjčoval na cvičení maturitní testy z minulejch ročníků, takže si je asi nechávají.

Další odpovědi
NoNamer

Aby jsme doma nemohli ukázat, jak snadno jsme tu maturitu získali :)