Adula.57

Nevíte o někom, kdo naletěl na předváděcích akcích a byl by ochotný mi odpovědět na pár otázek?

Dobrý den, teď dělám ve škole ročníkovou práci na téma Předváděcí akce a potřebovala bych nějakou osobu, která mi anonymně odpoví na nějaké otázky. Neznáte někoho, kdo by byl tak ochotný a elektronicky se se mnou spojil?
Moc děkuji

Nejlepší odpověď
led

Napíš otázky do diskusie, nech môže každý, kto chce odpovedať buď priamo sem, alebo po dohode na email.
nie je dobré sem uvádzať svoj email, to je akoby ste chodili bez oblečenia po ulici.

Další odpovědi
jmhad

klidně odpovím – makon@asociace-sos.cz