Marťas Q9

Nevíte o nějakém letním kurzu akrobacie?

Jsem úplný začátečník a rád bych se akrobacii naučil, v našem městě žádný takový kroužek bohužel není a během školy a práce by na to asi stejně nebyl čas, tak mě zajímalo, jestli nevíte, zda se někde letos pořádá letní tábor zaměřený na akrobatickou instruktáž (v oblasti Čech).
Na internetu už jsem zahledal, bohužel bez výsledků, tak se obracím sem.

Děkuji za dobré rady.

Nejlepší odpověď
briketka10

Strýček Google:
https://www.go­ogle.cz/?gfe_rd=­cr&ei=L6aBVb6MO­Myk8wfIvoCAAg&gws_rd=ss­l#q=Letn%C3%AD+kur­z+akrobacie+&spf=68