Avatar uživatele
anonym

Nevite o nejake moderatorske stredni v Praze, aneb neco podobneho?? Dekuji :))

Aktualne jsem na gymnaziu a v budoucnu bych chtela moderovat treba ve zpravach. Myslim ze na to mam predpoklady, ale porad jsem nenasla skolu, stredni skolu. Prosim kdybyste o tom neco vedeli, dejte vedet :((

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4503 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Střední po gymnásiu?
Tak to raději zkus vysokou a žurnalistiku. nebo nějakou nerckou a nebo třeba tě někde vezmou v soukromém rádiu když prokážeš super talent.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Střední moderátorská neni v Praze, ale ani nikde jinde v republice.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Střední škola neexistuje. Po gymnáziu můžeš vystudovat žurnalistiku (já studovala na UK) nebo na univerzitě J.A.Komenského v Praze obor sociální a mediální komunikace. Dobrá je i psychologie. Jestli budeš hodně dobrá, lze tuto profesi začít dělat i bez VŠ, ale ne třeba v ČT nebo v ČRo, i jinde budeš ale časem tlačena k vysokoškolskému studiu. V soukromém rádiu můžeš moderovat nebo hlásit zprávy klidně i na střední škole. Pokud se chceš věnovat serióznímu zpravodajství, zapomeň na herectví – to jsou moderátoři zábavných pořadů, ale to je šílená řehole, ostré lokty a celkově drsný showbyznys, kde nejde ani tak o umění slova jako spíše o šaškárnu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Podle mě k tomu nejblíže nějaká konzervatoř.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Proč jsi na gymplu, když chceš jinou „střední“?

Dodělej ho a jdi na žurnalistiku, jak už psali.

A nebo zatím neodcházej a zkus udělat přijímačky na DAMU (Divadelní akademie muzických umění), není to přímo pro moderátorky, ale naučí tě tam velmi mnoho předpokladů, které se i moderátorce hodí. Pokud tě vezmou, tak přerušíš (ukončíš) studium na gymplu a přestoupíš. Akorát mám dojem, že přijímačky na DAMU jsou okolo listopadu, což teď nestíháš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek