alik360

Nevíte o nějaké dobré opravně mobilů otevřené v sobotu ve Frýdku-Místku?

Nejlepší odpověď
Filip84

A to, jako, například pojedeš z Egeru do Znojma, když Ti tu poradí Rokio? Nebo z Reichenbergu do Valašského Meziříčí? Nebo z Valašského Meziříčí do Volar?

Když už Ti hlava nebere a nejsi s to napsat, odkud jsi: nepočká to do pondělí? Proboha! To je fakt na palici.

Jediný obchod, který má otevřeno, je poblíž, a zároveň zajišťuje servis, co mne napadá, tak je mobil pohotovost:

https://www.mp­.cz/prodejna-ostrava

pokud to nestihneš, pak Šantovka Olomouc, tam je do 7.00 pm, i zítra:

https://www.mp­.cz/prodejna-olomouc

Ale servisák tam nebude, tam nebo tam, tak buďto se nějak domluvíte, nebo se nějak nedomluvíte.

A jestli je ten servis dobrý? Nevím, je to servis, a má otevřeno v sobotu. Jestli chceš dobrý servis, tak ale nesmíš řešit věci na poslední chvíli.

Další odpovědi
GM

Vím. U nás ve městě. Přijeď!

Drap

Opravdu nevím. Ve FM jsem byl naposledy asi před 37 léty a pokud vím, tak žádné opravny mobilů tam nikde nebyly.

alik360

Tak se mi rozbil včera večer tak kdy jsem to měla řešit. A já to když tak nějak zařídím později.

alik360

Víte já odjíždím v Pondělí pryč a chtěla bych ho mít opravený když se vratím.

Filip84

alik: No, dobře, ale co tomu je?

Filip84

alik: A to je tomu co, že očekáváš, že to opraví na počkání? Zkus použít tu kouli, co máš na krku, ona tam není jenom k tomu, aby do těla neteklo, bez urážky.

Filip84

alik: No, tak vidiš. Teď už Ti, snad, někdo odpoví.

alik360

Pardón jsem na to zapomněla.

alik360

To je kde?