Kelt

Nevíte, o co jde v reklamě na Peugeot?

V televizi je reklama na Peugeot. Přijde mladá žena do prodejny aut Peugeot a ptá se prodavače. A má ? Prodavač odpoví ano. Ale přitom není jasné, na co se žena ptá.Vy jste reklamu pochopili?

Nejlepší odpověď
terry

Peugeot má vše, co ona žena požaduje 🙂

Další odpovědi
Klaproth

Peugeot je dokonalý, má vše, není proto třeba se na cokoliv ptát.

Dochy

Mno oni teď mají nějakou akci (tuším jako každého půl roku) kdy lze skladové automobily koupit za cenu základního modelu – i když mají podstatně vyšší výbavu ("A má…?). Přesné podmínky neznám…

zjentek

Podle mýho je v tomhletom celý to pudlo jádra.