pizlicka

Nevíte, o co by mohlo jít?

k ránu se probudím, v posteli se citím jak v sauně, i přes to, že mam otevrene celou noc okno a je v mistnosti chladno, musím okamzite z postele ven, ale tělo mam jak v ohni, v neuveritelnem napětí, jakoby vnitřní třes, srdce tluče normalně, zadny zrychleny tep, jako bych byla rozrušena, ale nejsem, jen tělo tak reaguje, kdyz se vratim zpět do pokoje, zjistim, ze tam není zadne vedro jak v saune, ale chladno. Horké dlaně, horké šlapky u nohou, bez pocení, jen vnitřní horkost a pocit neskutečného tepla v mistnosti, az nedychatelno. Léky žádné neberu.

Nejlepší odpověď
da ny

Máte vpořádku štítnou žlázu, menopauza… ? Pocení nemusí znamenet nic. ale může být příznakem mnoha onemocnění (vážných i banálních).
Co na to Váš lékař? Zajděze k němu, z laboratorních výsledků Vám může mnohé objasnit :)
http://www.ces­kaordinace.cz/pri­ciny-nocniho-poceni-ckr-843-7080.html

Další odpovědi
Kepler

Nevím kolik je ti let a zda to přichází v úvahu, vypadá to na hormonální poruchy v menopauze, ale příčin může být mnohem víc, mrkni na http://prizna­ky.vitalion.cz/po­cit-horka/
V každém případě zajdi k lékaři.

Tw!st

a nemáš třeba nějakou alergii?

pizlicka

Tw!st alergii nemam,pres den mi nic není,toto se mi deje pouze v noci.