pukula

Nevíte o chatě na víkend s vířivkou?

Dobrý den, s přítelem a kamarády hledáme chatu od pátku do neděle, ideálně s vířivkou nebo vyhřívaným bazeném, chata by měla být tak pro 8 osob a cena tak do 10 000 Kč, dívala jsem se na internetu, ale nikde nic s tou vířivkou, tak jsem se chtěla zeptat, jestli někdo o nějaké neví, děkuji

Nejlepší odpověď
yuko

Mrknete se tady – napr.
Poloha: Zděná chalupa se solárně vyhřívaným bazénem obklopená lesy v klidné oblasti Slavkovského lesa, 3 km od města Bečov nad Teplou a 15 km od aquaparku Sokolov.
Pronájem: Léto, chalupa 4+1 s max. 8 lůžky.
Cena: 1890,– Kč objekt/noc + spotřeba el.energie. SUPER CENA.

Zdroj: http://wellnes­s.chatyachalu­py.cz/hledani-ubytovani

Další odpovědi
mosoj

Nejlepší vířivka je v horském potoce a je zadarmo.

Nerevarin

Vířivka není potřeba. Udělej k večeři na pánvi fazole s cibulí a uzeninou a chlapi ti udělají vířivku i z bazénu.

Kamilovo

Zkus se podívat tady https://www.ba­kukova-chalupa.cz/ My na tuto chatu jezdíme pravidelně už několik let, teď jsme bohužel jednu sezobnu vynechali, takže nevím jestli výřivku mají, ale i bez ní by to tam určitě byl skvělý zážitek.