Tom72

Nevíte o české realitní kanceláři u moře ve Španělsku?

Ahoj rád bych investoval do nemovitosti v zahraničí. Nejlépe ve Španělsku u moře, kde dle některých informací právě klesají ceny. Nevíte o nějaké RK která sídlí přímo ve Španělsku a kde se dá domluvit česky? České realitní kanceláře nabízející nemovitosti v zahraničí mě nezajímají, jen RK sídlící přímo tam. Děkuji.

Odpovědi
Žaneta8

Dobrý den, web https://www.re­alityvespanel­sku.cz provozuje čech žijící ve Španělsku. Nějakou nabídku na webu najdete, ale většinou se zabývá vyhledáváním nemovitostí na zakázku. Co se lokality výše pouze provincie Alicante okolo města Torrevieja.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.