luci p.

Nevite nkdo co delat, kdyz se mi v telefonu ukaze Pamět zpráv je plná i kdyz sem si vsechny zpravy odstranila?

Nejlepší odpověď
www

Vypnout a znovu zapnout telefon.
Je-li možnost, při jakémkoliv problému většinou pomůže krátké vyjmutí baterie.
Zkušenost

Další odpovědi
Dochy

Napiš jaký telefon a jaký systém máš.

Android tohle dělá (nebo alespoň dělal) pokud byla téměř zaplněna ROM aplikacema (zbývalo asi méně než 5 nebo 8% místa)
A bacha, pokud ti tohle zahlásí, už jsi přišla o jednu SMS. A pokud ti budou chodit další, telefon ani nic neřekne. Odesílateli se klidně oznámí, že SMS Ti byla doručena a ty se vůbec nic nedozvíš. SMS bude nenávratně ztracena.
Řešení: odebrat aplikace, nebo něco přesunout na SD pokud to telefon umožňuje.

anonym

  1. o jaký jde telefon???
  2. odstranila´s o­pravdu všechny zprávy? (odeslané, koncepty, přijaté; SMS, MMS)?