Gami.Pet

Nevíte někdo prosím, jak zjistím z jakého důvodu mi zablokovali účet na tracker.cztorren­t.net?

Nevím o tom, že bych něco porušila. :(

Odpovědi
Hlada

Jestli se do účtu můžeš přihlásit, tak můžeš napsat PM někomu od FM výš. Jestli se nemůžeš přihlásit, tak to zkus přes IRC, až tam bude někdo z moderátorů nebo adminů.
Doplňuji:
Opravuji. Ze zablokovaného účtu se na tracker dostaneš jen přes IRC.
Tvůj problém bude zřejmě ve slabém heslu nebo heslu shodném s nickem. V poslední době docházelo ke zneužití PID a announcí, proto byly tyto účty zablokovány.

uccello

Nesdílela jsi tam něco závadného nebo neurazila jsi někoho? Napiš mail některému z adminů a on ti podá vysvětlení.

Gami.Pet

Hlada:
Nemyslím si, že bych měla příliš jednoduché heslo, to mi věřte. Prosím o radu, co mám udělat, aby mi účet zase odblokovali. :( Zkoušela jsem tam psát přes IRC.

Hlada

Problém se zneužíváním PID a z toho vyplývající změna pravidel pro hesla je novinkou. Jinak víme, že příčin může být víc. Kontakt je ale jen přes IRC.
Cituji z novinek: „Pokud byl někomu zablokován účet a není si vědom žádného prohřešku, nechť kontaktuje na Ofic.IRC trackeru Admina a můžeme to řešit.“