DeninaStrak

Nevíte někdo prosím co to znamená už dva dny se mi zdá o mimozemšťanech

Nejlepší odpověď
FlAsh_7

Hodně na ně myslíš, proto se ti to zdá. Nebo tvůj mozek podvědomě zpracovává nějakou informaci o nich.

Další odpovědi
aliendrone

Jsi obětí entity zvané „Incubus Kepleris“, o kterém je známo, že pracuje v utajení a rád předstírá, že je někdo jiný. V tomto případě se to bezúspěšně snažil hodit na aliendrona (proto mimozemšťané), ale jak vidíš, moc mu to nevyšlo. Jsem prostě jedinečný a neopakovatelný! ;) :D :D

zjentek

Mohla ses stát obětí únosu do UFO. (; Vzpomínky ti před návratem vyčistili, potvůrky jedny, ovšem pocity ještě nedokážou vyčistit ani mimozemšťané, proto ty tvý asociace. Doporučuji lékařská vyšetření na přítomnost cizích tělěs v organismu a stěry dutin.