sesednizkola

Nevíte někdo, proč včera byla uplně ucpaná část Prahy okolo Újezda a Malé Strany?

Nějaká nehoda nebo tak? Ať hledám jak chci, nikde nic nemůžu najít až mě to docela překvapilo. Když jsem byl včera na Malostranském náměstí tak mě opravdu překvapilo, že hlavní zpráva na Novinkách nebyla o tomto..

Tak děkuji mosojovi za nejdebilbejsi odpověď :)

Odpovědi
mosoj

Nevím.

nyjono

Ano.
Hlavní zpráva na Novinkách o tomto? Proč?
Pokud nemůžeš nic najít, bude to pravděpodobně podružná informace.