ven.cik

Nevíte někdo proč nehrál Robinho ?

Dneska AC Milan vs Barcelona, myslel sem že pude ale zápas jenom sledoval, neví náhodou někdo tady ? Jo a chtěl sem se ještě vysmát Barceloně, tak snad mi to tady nějakej fanoušek nesmaže…:DD
Doplňuji:
Nechápu, Robinho na to ještě má, ted sem snad čet že má nějaký zdravotní problémy, tak třeba proto nebyl ani na lavičce…

Odpovědi
ManInBlack

Protože ho chtěli v létě prodat (zájemci byli), a tak už s ním nepočítali. Bohužel pro Robinha nikdo nenabídl dost peněz, a proto zůstal v Miláně. On občas nastoupí, jenže jen na pár minut, aby se neřeklo… Podle sdělení vedení AC chtějí omladit tým, a tak nechtějí stavět na 29-ti letém Robinhovi, i když na to (podle mého názoru), aby hrál v základní jedenáctce má stále dostatečnou výkonnost.
Doplňuji:
O žádných zdravotních problémech nevím, spíš chtějí, aby mladí hráči získali zkušenosti z těch „největších zápasů“.

Fantom Nasty

protože Robinho nedává gooly!AC radši sází na El Sharawyho,Balo­teliho či Pazziniho.