viťamťas

Nevíte někdo, proč mi nejdou do mobilu stahovat aplikace?

Normálně se stahují a po instalaci to napíše: aplikaci nelze nainstalovat do výchoziho nastavení. Přitom mám v paměti místo a dříve se mi to nestavalo. Mobil: Samsung galaxy ace 2. Díky předem za všechny odpovědi. 🙂

Odpovědi
Phetrick

Hm, a opravdu tam máš dostatek místa? Třeba i nějaké navíc, protože ten mobil si ještě pro sebe pomyslně ukládá trošku místa pro sebe.Jinak opravdu nevím, ještě zkus restartovat mobil, jednou mi to pomohlo, ale já mám zrovna takové zasekané 1jádro..