Pavel1212

Nevíte někdo, od kolikátého ledna trvají mrazivé dny a noci v této podobě?

Celkem by se nám hodilo přesné datum do našeho „rodinného záznamu počasí“… :D 🙂

Nejlepší odpověď
Džanička

Podle dnešních zpráv je dnes 11 den těchto mrazů.. Takže od 29. ledna..

Další odpovědi
jmhad

Podle mých záznamů od noci z 29. na 30.ledna

venkovan

Neboj, ony skončí. myslím, že někdy okolu roku 1985 trvaly skoro měsíc a mám za to, že alespoň u nás byly horší. Teď jsme tu měli okolo –20°C, tenkrát v údolí bylo pod –30°C.
A přežili jsme to. Kdo pamatuje, tak uhlí se skoro z vagónu vykopávalo krumpáči.
Ale možná, že tekrát nás rozehřívaly závěry nějakého sjezdu