Ančikk

Nevíte někdo o programu na rozklad jedlotlivých hlasů nástrojů v hudbě?

Doplňuji:
Sarrow : Ano, přesně to. Zkoušela jsem hledat na internetu ale nic jsem nenašla, jsem bezradná :/

Nejlepší odpověď
Sarrow

Tím myslíš, jako program, kde by si například rozložila symfonii na jednotlivá sóla nástrojů?
Doplňuji:
Já teda nejsem zvukař, ale hodně silně pochybuji o existenci něčeho takového :D

Další odpovědi
Adula.57

nejsem si jistá, ale slyšela jsem o Vocaloid

Braník

máš na mysli něco takového?
http://www.slu­necnice.cz/sw/au­dacity/

kelley

Jsem muzikant a občas zvukař a musím dát Sarrowi za pravdu. Rozklad hotové smíchané skladby na jednotlivé nástroje je zatraceně tvrdý oříšek. Asi jako bys chtěla zpátky z upečených buchet dostat vajíčka, mouku a cukr v původní podobě. Nicméně občas se o to někdo pokusí, nejblíž k tomu má asi tento program: http://www.wi­disoft.com/en­glish/mp3-midi-products.html , ale nezkoušel jsem ho. Kromě toho k němu potřebuješ další programy a znalosti (co je to MIDI, co je to VST…).