smutnydrak

nevíte někdo o nějakém pěkném pozemku v Mongolsku?…max. 300 km od Ulanbataru…Děkuju

Nejlepší odpověď
anonym

Že jste otázku nepoložil o dva týdny dříve. Zrovna jsem jeden pozemek i s jurtou prodal.

Další odpovědi
kapka

Doporučuji spíše kočovat z pozemku na pozemek, než se usazovat na jednom. 😁

Doplňuji:
Pokazím Vám hodně zábavu /sama se dobře bavím/, když Vám řeknu, že se v Mongolsku mimo města s pozemky neobchoduje? Prostě kdo dřív přijde, ten dřív mele /nebo spíš bydlí/, většinou každý rok pase v létě jinde, třeba jen o pár kilometrů.
Ještě raději odkaz http://www.petr-novotny.cz/Ar­chiv/Bydlení/ta­bid/96/ctl/De­tails/mid/631/I­temID/7116/De­fault.aspx poslední odstavec.

mosoj

Něco málo vlastním, ale vyskytuje se tam OlgojChorchoj a tak neprodám.